Ranking kredytów gotówkowych online

Coraz więcej spraw możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Również banki coraz chętniej oferują kredyty gotówkowe online. Przygotowaliśmy zestawienie, gdzie najlepiej wziąć kredyt bez wychodzenia z domu.

Obecnie wiele rzeczy można załatwić online. Kupujemy ubrania, sprzęty, meble, załatwiamy sprawy urzędowe, rezerwujemy loty, wakacje, wizyty u lekarza a nawet zamawiamy jedzenie z dostawą do domu. Jeszcze kilka lat temu nie było to do pomyślenia, a dziś nawet pieniądze pożyczamy przez internet. Banki cenią czas swoich klientów, dlatego skłonne są zaoferować kredyty gotówkowe online i to wcale nie małe. Dla kogo jest to dobre rozwiązanie? I jakie koszty trzeba ponieść z tego tytułu? Tego dowiecie się z tego artykułu.

Kredyt gotówkowy przez internet

Do tej pory ocenialiśmy kredyty online dotyczące niewielkich kwot pieniędzy. Kiedy jednak pojawił się klient, który potrzebował, aż 35 tysięcy złotych, skupiliśmy się na większych kredytach online. Ze względu na brak czasu, dużą ilość godzin, które poświęca na pracę zawodową szuka oferty kredytu bez konieczności stania w kolejkach stacjonarnych oddziałów poszczególnych banków, aby uzyskać dodatkowe środki finansowe. Klientowi zależy, aby całość formalności załatwić online i ewentualnie samą umowę przywiózł kurier.

Kim jest kredytobiorca?

Nasz klient, to mężczyzna w średnim wieku. Kwota, którą chce uzyskać to 35 tysięcy złotych netto. Pieniądze potrzebuje na mały remont mieszkania oraz wymarzone wczasy z żoną, dla której ma niewiele czasu. Nie mają dzieci, a jego dochody to 4570 zł netto, uzyskiwane na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Nie chce kredytu w banku, w którym ma rachunek ROR i nie chce też zakładać konta osobistego w innym banku. Nie interesują go również dodatkowe produkty finansowe takie jak ubezpieczenie kredytu, a czas na jaki chce zaciągnąć zobowiązanie wynosi 36 miesięcy. Co zaoferowały banki dla naszego klienta?

Ranking kredytów gotówkowych online

Na nasze zapytanie odpowiedziało aż 12 banków. Tylko cztery banki spośród tych dwunastu zaoferowało podpisanie umowy bez konieczności wizyty w oddziale banku. Dlatego w naszym zestawieniu nie ma wszystkich banków, które przesłały do nas swoje oferty.

Ranking kredytów gotówkowych online


In Bank

 • Całkowita kwota do zapłaty 40 775
 • Miesięczna rata 1132,65
 • Oprocentowanie 8,85%
 • Prowizja 1,99%


City handlowy

 • Całkowita kwota do zapłaty 41 715
 • Miesięczna rata 1159,00
 • Oprocentowanie 4,98%
 • Prowizja 10,50%


Alior Bank

 • Całkowita kwota do zapłaty 44 427
 • Miesięczna rata 1234,10
 • Oprocentowanie 5,00%
 • Prowizja 15,00%


Credit Agricole

 • Całkowita kwota do zapłaty 44 865
 • Miesięczna rata 1246,26
 • Oprocentowanie 8,99%
 • Prowizja 11,99%

Ranking kredytów gotówkowych - wnioski

Inbank okazał się najlepszy

Jest to estoński bank, który w Polsce działa stosunkowo krótko. Biorąc kredyt na 35 000 zł klient będzie musiał oddać 40 775 zł. Niskie oprocentowanie nominalne równe 8,85 proc. oraz prowizja 1,99 proc. składają się na tak niskie koszty kredytu. Miesięczna rata wyniesie 1 132,65 zł. To oferta dla klienta z dobrą historią kredytową, dobrym BIK-iem, który ma stałe źródło dochodu i nie zalega z żadnymi płatnościami.

Jak dostać kredyt gotówkowy?

1. Rejestracja w serwisie. Należy uzupełnić dane osobowe, kliknąć w link i podpisać kodem SMS umowę.
2. Zaloguj się i wypełnij wniosek kredytowy.
3. Wykonaj przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł.
4. Podpisz umowę kredytu kodem z wiadomości SMS.

Citi Handlowy na drugim miejscu

Niewiele droższy jest Citi Handlowy. Do oddania klient będzie miał 41 715 zł. To dzięki dość niskiemu oprocentowaniu nominalnemu wynoszącemu 4,98 proc. oraz prowizji 10,50 proc. Miesięczna rata to 1 159,00 zł. Całość załatwiana jest online.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Citi Handlowym?

1. Uzupełnij swoje dane na stronie banku.
2. Złóż wniosek i przekaż dokumenty online.
3. Zawrzyj umowę przez telefon.

Trzecie miejsce należy do  ALIOR BANKU

Alior Bank oferuje kredyt gotówkowy oprocentowany 5,00 proc. w skali roku oraz zapłaci prowizję równą 15,00 proc. Miesięczna rata w tym banku wyniesie 1 234,10 zł. Całkowita kwota do spłaty to 44 427 zł.

Jak wnioskować o kredyt w Alior Banku?

Alior Bank całość pozwala załatwić online. Intuicyjny panel krok po kroku poprowadzi nas przez proces kredytowy. Dokumenty kredytowe wysyłane są do klienta na skrzynkę mailową. Umowę przywiezie kurier.

Banki mają obecnie bardzo dobre kredyty online, dzięki czemu bez wychodzenia z domu możesz otrzymać dodatkową gotówkę na wymarzony cel.